Betnano Whatsapp ile İletişime Geçin

Betnano, whatsapp hattı ile kolay iletişim imkanı veriyor. Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması olan whatsapp üzerinden site yetkililerine ulaşabilir ve chat yapabilirsiniz. Whatsapp hattı ile iletişime geçmek çok kolay. Telefonunuz üzerinden ya da PC aracılığıyla whatsapp’ı kullanarak müşteri hizmetlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Betnano Whatsapp Nasıl Kullanılır?

Betnano iletişim yöntemleri arasında yer alan whatsapp, hızlı bir iletişim imkanı sunuyor. Bu imkandan yararlanmak için yapmanız gereken basit. Öncelikle site ana sayfasındaki whatsapp ikonuna tıklayın. Bu ikonu diğer sosyal medya ikonları arasında göreceksiniz. Ayrıca ana görseller üzerinden de whatsapp uygulamasına erişebilirsiniz. Whatsapp kullanmaya başlamak için şu iki numarayı ya da iki numaradan birini telefon rehberinize ekleyin: 00356 9955 4198 veya +365 9955 2802… Rehberinize ekleyip whatsapp mesajı gönderin. Daha sonra sitenin whatsapp hattına kayıt olursunuz. Böylece istediğiniz zaman telefon üzerinden müşteri temsilcileriyle canlı chat yapabilirsiniz. Whatsapp uygulamasını PC üzerinden de kullanmanız mümkün. Whatsapp web aracılığı ile site yetkilileri ile canlı whatsapp görüşmeleri yapabilirsiniz.

Betnano Whatsapp Avantajları Nelerdir?

Betnano whatsapp hattı, önemli haberleri hızlı bir şekilde almanız açısından son derece önemli bir iletişim yöntemidir. Örneğin whatsapp’a kayıt olursunuz adres değişikliklerini hemen öğrenebilirsiniz. Diğer yandan bahis sitesi, whatsapp kullanıcılarına özel kampanyalar oluşturur. Bu kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Whatsapp hattı, 7/24 aktiftir. Gün içinde istediğiniz her zaman whatsapp kullanarak iletişime geçebilirsiniz. Eğer olur da whatsapp hattından çıkmak isterseniz, sitenin telefon numarasını rehberinizden silebilirsiniz. Bu işlemi yaptığınızda bir daha whatsapp’tan mesaj almazsınız. Yeniden mesaj almak için de whatsapp’a “başlat” yazmanız yeterli olacaktır. Eğer sitenin whatsapp listesinde yer alırsanız, önemli gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Bu pratik ve avantajlı uygulamadan hemen yararlanmanızı öneririz.

Author:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir